DVRZ Design Days 2023

З 18 по 27 серпня промисловий район Києва, відомий як ДВРЗ, перетворився на центр експериментів і відкриттів для дизайну, запрошуючи всіх ентузіастів.

 

Кураторська команда DVRZ Design Days, незважаючи на складні обставини, поставила перед собою мету:

  • підтримка творчості та бізнесу українських дизайнерів і брендів у цей складний час,
  • створення платформи для співпраці між брендами, дизайнерами та любителями дизайну,
  • сприяння впізнаваності провідних українських дизайнерів на локальному ринку через формат Local2Local,
  • пробудження інтересу до українського дизайну серед преси, інфлюенсерів та сучасної молоді.

В організаторів DVRZ Design Days одна місія: донести до широкого загалу, що дизайн – це не лише предмети та форми, а важлива частина культури, яка «рухає» суспільство вперед.

«Наш захід є платформою для обміну думками та ідеями, а також інструментом, завдяки якому ми показуємо, що дизайн є культурною цінністю, яка впливає на якість життя, вирішує соціальні проблеми та формує світогляд людини» – наголошують організатори Днів дизайну ДВРЗ.

Виставка сучасних предметів: меблів, освітлення та предметів декору представлена ​​в галереї Panoptikum Collections в рамках DVRZ Design Days. Сценографію виставки створив талановитий Юрій Зименко. Його творчий підхід і унікальне бачення дозволили йому створити унікальну атмосферу, в якій естетика поєднується з функціональністю.

Серед учасників були молоді та креативні українські бренди, кожен з яких має свій неповторний стиль та характер: NOOM, Kint Bureau, Joyf, SVITANOK, Litvinenko Design, DONNA, AMAZE vase, buro150, Varenycia Manufacture, FURN OBJECT, Yalanzhi Objects, llab. дизайн, LOFU, oitoproducts, PANOPTIKUM COLLECTIONS, Re:Style, EasyStory, Gardi.

На заході також будуть:

презентація українського павільйону на London Design Biennale 2023,
воркшопи з upcycling під назвою «Repairing the Future» під керівництвом архітектора та співзасновника RePlus Bureau та re+stare Кріса Бадзяна,
виставка проектів фіналістів Хакатону Rebuild Ukraine, присвячених ревіталізації північної Салтівки в Харкові,
лекції провідних дизайнерів і дизайнерських компаній.

Висловлюємо подяку за фотоматеріали та фрагмент статті виданню PLN Design.